הצללה לגינה

חידוש מטבחים לפי שנות ה60 חידוש מטבחים תענוג אמיתי

שדרוג מטבחים – האם זה ייתכן בכלל?

שמענו על שדרוג מחשבים, מה זאת אומרת שדרוג מטבחים ?
כל מי שעובר דירה מכיר את הסיפור: הדירה שאליה עומדים לעבור כבר מסויידת ונקייה, ופתאום המטבח שלה נראה ישן ועלוב ומלוכלך ופשוט “אי אפשר להשאיר אותו”. המשמעות – עוד הוצאה גדולה, ואפילו גדולה מאד.

כיצד זה קורה

איך זה קורה? הסיבות לכך פשוטות למדי: המטבח מתפקד בתנאים קשים במיוחד – חום, קור, לחות, אדים, חומרי בישול, חומרי ניקוי. תמיד יש תנועה מרובה במטבח – תנועה של אנשים, כלים, מצרכים, ארגזים, בקבוקים ועוד. סביבת המטבח מאופיינת גם בתקלות רבות: נוזלים נשפכים, כלים נשברים, כלי מתכת נחבטים, כסאות נגררים… אין פלא שמטבחים רבים נראים ישנים וחבוטים כעבור שנים מועטות.
האם המשמעות היא שכל פעם שעוברים דירה חייבים להשקיע במטבח חדש? מסתבר שלא. חברתנו מתמחה בביצוע שדרוג מטבחים בעלות נמוכה, ובמקום להחליף את המטבח הישן בחדש היא מאפשרת לחסוך עד 70% מהעלות ולבצע שדרוג מטבחים ישנים במקום להחליפם. יש לשים לב, כי שדרוג מטבחים הוא עבודה מיומנת וזהירה, אותה יכולים לבצע רק אנשי מקצוע שהתנסו בתהליך של שדרוג מטבחים פעמים רבות.

מהו התהליך של שדרוג מטבחים ומי מבצע שדרוג מטבחים ?

שדרוג מטבחים שמבוצע על-ידי המקצוענים שלנו כולל בבסיסו החלפה מהירה ויעילה של מה שבאמת צריך להחליף – דלתות, צירים, מדפים וכדומה. שדרוג מטבחים מתקדם יותר משפר את המטבח הישן בעזרת החידושים הטכנולוגיים האחרונים המצויים במטבחים חדשים: מגירות שקטות, פרזול משוכלל, שילובים מיוחדים של עץ, מתכת וזכוכית, שילובי צבעים וטקסטורות ועוד. התהליך של שדרוג מטבחים משמר את הראוי לשימור ומטפל ביעילות בנקודות הכשל של המטבח הישן על-ידי תיקונן או החלפתן. התוצאה של שדרוג מטבחים כזה דומה מאד למטבח חדש, גם בצורה וגם באיכות; ההבדל הגדול הוא במחיר – חידוש מטבחים מביא אותך למטרה תוך חיסכון עצום בעלויות, עד כדי 70%.
דרך נוספת של שדרוג מטבחים היא הוספת יחידות שלמות למטבח במגבלות המקום הקיים, או הרחבתו למידות חדשות במקרה של הרחבת שטח המטבח. שדרוג מטבחים כזה ילווה תמיד גם בשיפוץ היחידות הישנות במטבח והתאמתן לחדשות. התוצאה של תהליך כזה – מטבח גדול ואחיד במראהו ובאיכותו – מושגת תוך חיסכון כספי ניכר.
אנו רואים אם כן כי שדרוג מטבחים איננו מושג מופשט או מטרה בלתי אפשרית – שדרוג מטבחים הוא תהליך מובנה המביא לתוצאות איכותיות ומרהיבות עין תוך חיסכון גדול במחיר. שדרוג מטבחים מבוצע באחריות ובמקצועיות על-ידי חברתנו; שדרוג מטבחים הוא הדרך הנכונה להתקדם למטבח חדש מבלי לשקוע בחובות.

חידוש מטבחים